Головна » 2020 » Березень » 18 » Щодо посилення контролю під час карантину (НАКАЗ)
Щодо посилення контролю під час карантину (НАКАЗ)

ЧЕРКАСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №26

ім. І.Ф. МОМОТА

ЧЕРКАСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

НАКАЗ

Від   18.03.2020                                                                            №38

Щодо посилення контролю

під час карантину

Відповідно до листа департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради від 18.03.2020 № 503-12-4/2 «Щодо посилення контролю під час карантину» та листа департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 13.03.2020 № 02/11-03/694, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19» та частини І статті 18 «Конвеції про права дитини» батьки або у відповідальних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Згідно з пунктом 2 статті 150 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

У зв’язку з масовими випадками перебування дітей в громадських місцях під час карантинних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 19

НАКАЗУЮ:

1. Класним керівникам 1-11 класів:
    1.  Терміново проінформувати батьків учнів або їх законних опікунів щодо посилення контролю за місцем перебування дітей під час карантину та станом їх здоров’я.
    2. Створити групи у мобільних додатках-месенджерах (WhatsApp, Viber, Telegram) в яких щоденно отримувати інформацію від батьків про стан здоров’я учнів.
    3. Інформацію про стан здоров’я учнів класу надавати через Google – форму до 9.30 щоденно.
    4. Посилити просвітницьку роботу серед батьків щодо основних заходів профілактики поширенню корона вірусу COVID – 19.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на  заступника директора з навчально-виховної роботи Засенко Л. П.

Директор школи                                                                Г. О. Титаренко

З наказом ознайомлена                                    Л. П. Засенко