Головна » 2018 » Лютий » 15 » Семінар заступників директорів
Семінар заступників директорів

14 лютого  в Черкаській  загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №26 ім. І. Ф. Момота  відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Професійні компетенції педагогів: управління  процесом удосконалення».

Відкрила семінар завідуюча міським  методичним  кабінетом  установ освіти  Косенкова  І.А. Директор школи Титаренко Г. О.  надала  інформаційний коментар роботи школи. Заступник директора ЗОШ №26 – Ільяхова Т. С.  розповіла про особливості організації методичної роботи в закладі на засадах компетентнісного та особистісно зорієнтованого підходів. Такий підхід до освіти педагогів не можливий без врахування психологічних аспектів роботи з кадрами. Це питання висвітлила у своєму виступі психолог школи Горбатова О. Д.

Практичний модуль семінару, що складався з відвідування  фрагментів відкритих уроків, сприяв підвищенню методичної та управлінської компетентностей завучів.

Гості закладу відвідали музейну кімнату мужності та відваги (пам'яті І. Ф. Момота) та кабінет народознавства.

Проведений захід сприяв підвищенню управлінської компетенції та усвідомленню учасниками семінару себе й власної професійної діяльності як шляху до особистісного й професійного зростання.