Головна » 2016 » Березень » 4 » Семінар вчителів початкової школи
Семінар вчителів початкової школи

02 березня 2016 р. в школі відбувся семінар для голів методичних об’єднань вчителів початкових класів шкіл міста  «Сучасні тенденції удосконалення навчального процесу в умовах реформування початкової освіти».  Гості були присутні на уроках вчителів початкових класів Ткачук Л.Ф., Гори Л.М., Гудзь Л.А., Єкімової Н.А., Іщук А.М., Бицюк Л.В. Також вони відвідали Кабінет народознавства та Музейну кімнату мужності і відваги (пам’яті  І. Ф. Момота), де їм були проведені цікаві екскурсії вчителями та учнями школи.

У З-Б проведено відкритий урок сталого розвитку "Моя щаслива планета". На уроці було підведено підсумки зустрічей за темою "Сміття як проблема людства". Діти звітували про роботу над спільним проектом "Менше сміття - краще життя!". Клас був поділений на 4 групи, члени яких   вивчали і досліджували певну категорію сміття ( папір, пластик, харчові відходи та скло) й шукали шляхи вирішення проблеми надмірної кількості сміття даної категорії. Діти дізнались про те, як черкасці долучились до загальної проблеми людства. Кожен з учнів  долучився до вирішення проблеми людства та зробив ще один крок до того, щоб наша планета була щасливою. Наприкінці уроку всі учні 3-Бкласу були залучені до лав  справжніх героїв - Юних захисників планети.

Сподіваймося, що всі  практичні поради - знання, які були озвучені на уроці дійсно стануть сталою звичкою  у повсякденному житті третьокласників, а також у житті їх  родини.