Головна » 2017 » Грудень » 19 » Семінар – практикум для вчителів – логопедів
Семінар – практикум для вчителів – логопедів

12 грудня 2017 року пройшов семінар – практикум для вчителів – логопедів м. Черкас на тему «Використання методів та прийомів мнемотехніки в корекційній роботі з дітьми з порушеннями мовлення». З вітальним словом до учасників зібрання звернулась директор школи Г. О. Титаренко, яка презентувала наш навчальний заклад. Методист міського методичного кабінету Л. Г. Дмитренко розповіла про мнемотехніку як технологію ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти. Під час семінару вчитель – логопед О. І. Котляренко представила методи та прийом и мнемотехніки (за методикою Г. Чепурного) і їх практичне використання в корекційно – розвитковій роботі. Оксана Ігорівна презентувала розроблені нею карти для постановки звуків у дітей з різними порушеннями мовлення, схеми для автоматизацій та диференціацій звуків. Учасники зібрання ознайомилися з алгоритмами складання описово розповіді про рослини, звірів, птахів, пір року; методичним вивченням віршів, скоромовок, загадок, казок, мали можливість практично потренуватися у запам’ятовуванні вірша, імен, номерів телефонів.