Головна » 2017 » Грудень » 23 » Семінар бібліотекарів міста
Семінар бібліотекарів міста

21 грудня в нашій школі відбувся семінар бібліотекарів міста.  Леся Дмитрівна Мироник радо вітала своїх колег у нашій школі і презентувала свою роботу.  Тема семінару: «Правове виховання заходами шкільної бібліотеки». В теоретичній частині були розкриті нові форми масової роботи, доповідь супроводжувала презентація по даній темі.   Друга частина –– практична, де був проведений масовий захід
– « Правова абетка», підготовлений бібліотекарем, на якому  були задіяні учні 6-А класу нашої школи. Досвід підтвердив, що ті заходи, де читачі були активними учасниками, виявилися для них найцікавішими. Особливість таких форм полягає в тому, що їм притаманні: діалог бібліотекаря з читачами і читачів між собою, наявність елементів театралізації у викладі інформації, ігрові моменти, своєрідна атрибутика, що передає специфіку запропонованої форми, активна участь читачів у проведенні заходу. Гостям були проведені екскурсії в музейні куточки школи з метою кращого ознайомлення із діяльністю школи.

Основна мета семінару бібліотекарів полягає в розширенні знань по правовому вихованню при обслуговуванні читачів, в удосконаленні методів роботи та  в запровадженні передового досвіду.