Головна » 2016 » Березень » 4 » Розпочався тиждень словесності
Розпочався тиждень словесності

3 березня парадом вишиванок розпочався тиждень словесності.

Учні 5-11 класів активно взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Школярі із цікавістю виконували хоч і складні, але цікаві завдання з української мови та літератури. Чекаємо результатів конкурсу.

У вестибюлі школи 5 березня  розпочала діяти  виставка дитячих малюнків до творів Т. Г. Шевченка, Л. Українки та І. Франка.

А 25 лютого учні 7 – Б та 8 – А класів відвідали Палац дитячої та юнацької творчості , де відбувся театралізований  концерт на честь 145 річниці з дня народження. Л. Українки. У цікавій формі дітям  розповіли  про життєвий  і творчій шлях  великої письменниці . Зі сцени звучали вірші  та уривки з поеми  Л. Українки. У цьому концерті взяла участь учениця  нашої школи Колісник Анфіса.