Головна » 2020 » Лютий » 15 » Робота психологічної служби
Робота психологічної служби

12.02.2020 року психологічною службою  школи була проведена інформаційно-просвітницька гра « Ліза та її друзі подорожують світом ». Педагогічний колектив школи у ігровій формі був проінформований про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей. Крім цього, педагоги отримали інструкцію проведення даної гри з дітьми, оскільки гра також торкається питань толерантності, командної роботи та розвитку лідерських якостей.

13.02.2020 року на базі спеціалізованої школи №28 методистами ММК та психологами шкіл №26, 28, 18 був проведений семінар-практикум для шкільних психологів міста:  « Розвиток лідерських здібностей в рамках діяльності учнівського самоврядування». Під час семінару учасники були ознайомлені з теоретичними основами лідерства, завданням психолога у роботі з представниками учнівського самоврядування, познайомились з новими програмами, вправами, а також отримали перелік діагностичних методик для виявлення лідерських якостей.