Головна » 2018 » Червень » 18 » Робота пришкільного табору «Капітошка»
Робота пришкільного табору «Капітошка»

Так швидко промайнули 14 днів відпочинку дітей в пришкільному таборі і ось настав час прощатись. 15 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку. Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями. Яскравими  митями   табірного життя були:

• майстер-клас з квілінгу на базі Дитячо - юнацького клубу «Товариш» ;
  • відвідання кінотеатру та зоопарку;
  • екскурсія до Навчально-наукового інституту природничих наук на кафедрі хімії та наноматеріалознавства  Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького;
  • конкурси, вистави, вікторини;
  • екскурсія до обласної бібліотеки;
  • урочисте  закриття табору – 15 червня 2018року.

Зібрались дружно ми на свято

Сьогодні урочистий час,

Щоб вам «спасибі» тут сказати

За славний відпочинок наш!

От і закінчилася відпочинкова зміна в таборі. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від місць, в яких він раніше ніколи не був, для когось враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили, хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось знайшов нових. А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням вихователі бажають незабутніх канікул!!!