Головна » 2017 » Листопад » 19 » Засідання представників батьківських комітетів
Засідання представників батьківських комітетів

16 листопада відбулося спільне засідання представників  класних батьківських комітетів, класних керівників(класоводів), адміністрації школи та Ради школи. Директор школи, Галина  Олександрівна Титаренко, представила звіт про фінансово-господарську діяльність школи  за період з 01.01. 2017 по 15.11. 2017 року.  Були обговорені  плани на майбутній 2018 рік.   Заступник директора з НВР Ільяхова Т. С. розкрила питання організації харчування учнів з 1  по 11 класи. Заступник директор з НВР Засенко Л. П. висвітлила питання виховної роботи в школі в рубриці «Батьки – Діти – Закон». Під час засідання був обраний батьківський комітет школи на 2017 – 2018 навчальний рік, який і в цьому році очолює Жукова Олена Вікторівна.