Головна » 2019 » Червень » 15 » Репортаж з Верховної Ради
Репортаж з Верховної Ради

Нещодавно школярі міста Черкаси отримали нагороду за наполегливу працю у вигляді екскурсії до Верховної ради. У поїздці брали участьпредставники 8 шкіл, а це близько півсотні дітей, які досягли успіхів у навчанні. Нашу школу представляли учні 9 та 10 класів, а саме Іщенко Марія, Потупіс Діана, Лут Назар, Шкурдода Настя та Шостя Анастасія. Вони побачили місце, де твориться історія нашої держави, побачили акт проголошення незалежності України і дізналися про архітектуру та історію головної будівлі політичного бомонду. Подорож залишила теплі спогади і неймовірні враження від літнього атмосферного Києва. Завдяки таким мандрівкам приходить розуміння, що сумлінна праця протягом навчального року не залишається непоміченою, а її винагорода додає наснаги на нові звершення.