Головна » 2017 » Травень » 26 » Прощання з початковою школою
Прощання з початковою школою

Для нинішніх учнів 4 класу травень був напруженим і хвилюючим. По-перше, вони вперше в своєму житті здавали державну підсумкову атестацію з української мови та математики. По-друге, четвертокласники прощалися зі своїми  першими  вчителями та початковою школою.
Зворушливим було свято прощання, яке відбулося 25 і 26 травня у 4 – А та 4 – Б класах. Діти згадували свої перші дні, місяці навчання в школі, свої перші поразки і досягнення, цікаво і змістовно проведений час на перервах та після уроків. А на згадку про перші поразки та перемоги  класовод 4 – Б класу Єкімова Наталія Анатоліївна вручила всім учням «Диплом випускника початкової школи» та подяку батькам. Відмінники 4 – Б отримали перші у своєму житті медалі, правда паперові, але є мрія, щоб через сім років ці медалі перетворилися в золоті.  Майбутні п’ятикласники  мали змогу познайомитися зі своїми класними керівниками у 5 класі. Це Супрунович Юлія Вікторівна та Хлівіцький Віталій Павлович.  Бажаємо завтрашнім п’ятикласникам успіхів і нових перемог.