Головна » 2017 » Липень » 19 » Проект “ Місто професій»
Проект “ Місто професій»

Міжнародний діловий журнал «Community» проводить національний профорієнтаційний проект для дітей «Місто професій». Метою цього заходу є надання можливості кожній дитині спробувати себе в усіх представлених професіях. Зазначений захід відбудеться 22 липня 2017 року з 12.00 до 15.00 на території міського парку Перемоги. До участі запрошують батьків та дітей віком від 2 до 17 років.

"Місто Професій" - це національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

У парковій зоні розгортається імпровізоване "Містечко Професій". При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАЇ, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".
Сумлінні «працівники» отримують заробітню плату, яку мають можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території "Міста Професій"

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

ВХІД ДОРОСЛИМ ТІЛЬКИ У СУПРОВОДІ ДІТЕЙ!