Головна » 2018 » Березень » 25 » Про результати рейду-перевірки стану підручників.
08:42
Про результати рейду-перевірки стану підручників.

   Відповідно до плану роботи шкільної бібліотеки бібліоткерем і активом бібліотеки протягом лютого-березня була організована рейд-перевірка підручників, з метою бережливого і відповідального ставлення до них.

     Всього до перевірки було представлено 1810 підручників. У відмінному стані знаходяться 1300.

     Загальний стан підручників – задовільний.

       Перевіркою встановлено, що кращу роботу зі збереження підручників серед 1-4 класів проводять в 4-Б класі (кл. керівник Гора Л. М.),4-А класі (кл. керівник Ткачук Л. Ф.), 3-А класі (кл. керівник Самолюк С. М.), 3-Б класі (кл. керівник Самойленко Л. Ю.), 3-В класі (кл. керівник Семиз Л. О.), 2-Б класі (кл.керівник Бицюк Л. В.)

    В учнів 4-х класів підручники нові і підтримуються у відмінному стані.  Учні намагаються дбайливо ними користуватися.Книжки майже у всіх обгорнуті, є закладки.

   Перевіривши підручники учнів 5-11 класів, слід відмітити стан збереження підручників у   6-х, 10, 11 класах. 7, 8 і 9 класи користуються новими підручниками, але не всі учні бережно їх використовують - це відсутність обкладинок і підписів кому належить підручник, уже у де-кого у підручників відірвані палітурки. Підручники 5-х класів знаходяться в поганому стані, але учні дбайливо ставляться до них.

    Окремо хотілося б сказати про підручники майбутніх випускників школи. На момент перевірки їх становило лише 50 %. Томуважко зробити повний висновок про стан збереження підручників .

Переглядів: 138 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]