Головна » 2018 » Квітень » 8 » Про проведення тижня дитячої та юнацької книги
Про проведення тижня дитячої та юнацької книги

З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу учнів до ролі книжки в суспільному та історично-культурному житті, надання практичної допомоги щодо вибору книжок для читання та їх пошуку в бібліотеці, користування довідковими виданнями та періодикою, у нашій школі з 2. 04. 2018 по 6.04.2018 року відбувся Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги .
Цього року Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги мав на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеки в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем. Це була захоплююча мандрівка школярів у світ літератури разом із шкільним бібліотекарем, бібліотекарями юнацької обласної бібліотеки ім.. В. Симоненка

2.04.Відкриття тижня книжковою виставкою «Відкрий свою дитячу книгу!»                                                          Літературна гра «В країні Сонячних Зайчиків» (1-Б)

3.04.Книжкова виставка «Чарівний світ казки»

Літературні перегони «Увімкни казку» (1-А).

Інформаційна година : «Дитячі книги, саме для тебе!»

Книжкова полиця :«Stopbullyng»

Літературна година «Таланти твоїх земляків!». Зустріч 10-А класу  із черкаською письменницею  К.  І. Вербівською та бібліотекарем Р. О. Стокоз.

4.04.Книжкова виставка «Книги, які знають  усе»

Конкурс-виставка малюнків «Мої улюблені герої»

Підведені підсумки рейду- перевірки стану  підручників

5.04.Інтелект шоу «Розумники і кмітливчики» (5-Б клас)                                                                                      Бібліотечний урок для учнів 1-В класу «Ти тепер став читачем!»

«Знання – це сила» огляд енциклопедичних видань (2-А).
Книжкова лікарня «Подаруй книзі життя»

Інформаційно-пізнавальне довкілля «Про те, як створювались книги» (презентація)(1-В)

6.04. Народознавча година «З народного напившись джерела» (2-Б)
Виставка закладок до книжок. (1-4 класи)