Головна » 2017 » Листопад » 10 » Про конкурс "Допомога пернатим"
Про конкурс "Допомога пернатим"

19 листопада  2017 року управління освіти  спільно з КП «Дирекція парків» організовує проведення міського природоохоронного проекту «Допомога пернатим. Годівнички для птахів» в рамках якого відбудуться:

•  міський конкурс серед учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студентської молоді і небайдужих мешканців міста;
    •  виставка робіт юнацької та дитячої творчості на пташину тематику;
    •  майстер – класи зі створення і прикрашення годівничок  та інших конструкцій для птахів;
    • урочисте нагородження переможців конкурсу «Допомога пернатим. Годівнички для птахів».

Конкурс проводиться з метою виховання у дітей та молоді  дбайливого ставлення до  довкілля, залучення до природоохоронної діяльності, розширення знань про різноманіття і значення птахів рідного краю. Адміністрація школи запрошує небайдужих дітей та їх батьків долучитися до участі в природоохоронному конкурсі «Допомога пернатим. Годівнички для птахів» та у виставці юнацької і дитячої творчості на пташину тематику, які відбудуться 19 листопада 2017 року на території парку «Перемоги».