Головна » 2017 » Вересень » 15 » «Посвята в першокласники»
«Посвята в першокласники»

Непомітно промчалось десять навчальних днів вересня . І для самих юних школяриків настало свято, якого вони з нетерпінням чекали – «Посвята в першокласники». Традиційно у нашій школі  в дружню учнівську сім’ю первачків приймають у середині першого осіннього місяця.

Тож 15 вересня  2017 року став днем посвяти у першокласники для учнів 1-х класів. Лунала музика, добрі і щирі слова та щасливий дитячий сміх. Учні 5 класів  підготували театралізований виступ, учні 1-х класів розказували  вірші про школу. Малюки дали «Клятву першокласників» перед однолітками, батьками, вчителями. Директор школи Галина Олександрівна Титаренко щиро привітала учнів з першим кроком в доросле життя.

І як підтвердження посвяти – первачки отримали від своїх батьків різнокольорові кульки – символ злагоди, добра, щасливого дитинства.