Головна » 2016 » Грудень » 15 » Подарунки воїнам АТО
Подарунки воїнам АТО

Учні нашої школи долучилися до акції  - «Намалюй малюнок, напиши привітальну листівку, збери пакунок та привітай захисника України з днем Святого Миколая і Різдва Христового». Акція відбувається за ініціативи заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Коломойця. Волонтерами школи був організований збір домашньої консервації, меду, печива, шкарпеток та засобів особистої гігієни. Батьки, учні та вчителі активно долучилися до акції та передали зібрані речі волонтерам Собку  Павлу («Легіон Свободи») та Кулику Юрію («Самооборона Черкащини») .  Сподіваємось, привітання учнів нашої школи  з новорічними святами передадуть тепло дитячих сердець та зігріють душу захисників.