Головна » 2018 » Березень » 7 » Пісенний конкурс «Караолька»
Пісенний конкурс «Караолька»

3 березня 2018 року у приміщенні Черкаського  міського  Палацу молоді відбувся фінал першого зимового туру пісенного конкурсу караоке-діти «Караолька!». Учениці нашої школи Міняйло Карина (2 – А кл), Лепська Дарина (3 – А кл), Пелепей Ксенія (4 – Б кл), Дроботюк Єлизавета (6 – А кл) прекрасно виступили у  конкурсі  і отримали Дипломи учасника та призи. Вітаємо дівчат та бажаємо подальших творчих успіхів! «Золотий голос нашої школи» -  Бардик Даніель також  боровся за перемогу у цьому конкурсі. Він підкупив суддів не тільки вибором своєї пісні та вокальними даними, але й своєю харизмою, і,  в результаті, отримав І  місце у віковій категорії від 11 до 15 років. Ми вітаємо  юнака і віримо  в його талант, майстерність та удачу. За повідомленням Черкаського міського палацу молоді фінал пісенного конкурсу "Караоке-діти "Караолька-2018" відбудеться наприкінці року, де переможці всіх турів змагатимуться за звання переможця першого сезону "Караоке-діти "Караолька-2018". Конкурс завершитися новорічним гала-концертом "Золота Караолька-2018" за участю переможців етапів, турів, фіналістів конкурсу.