Головна » 2017 » Червень » 11 » Підсумки роботи мовного табору
Підсумки роботи мовного табору

Гідним завершенням 2016-2017 навчального року для нашої школи стало відкриття літнього мовного табору, який працював з 29.05.2017р. по 09.06.2017 року, метою якого було вдосконалення мовної компетентності учнів, підвищення мотивації до вивчення англійської мови. Його вихованцями стали учнів 5 – 8 класів.
Наш шкільний мовний табір цього року  – став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Робота педагогів-вихователів була спрямована на розвиток творчих здібностей дітей, можливості створювати власний продукт у вигляді проектів та творчих робіт, та ще й вдосконалювати навички володіння іноземними мовами. Протягом тематичних днів з дітьми проводились різноманітні ігри, квести, майстер-класи, діти виготовляли проекти та брали участь в конкурсах.

Один з днів  був присвячений спортивним іграм та спорту, інший – популярним  або улюбленим  хобі. Діти із задоволенням розповідали всім чим вони люблять займатись у вільний час. Демонстрували свої таланти та проводили майстер – класи. Під час квесту Treasure Map учні загонів мали змогу продемонструвати свої знання та кмітливість, розвязуючи завдання конкурсу. Ціль кожного завдання--отримати піратську "чорну мітку", результат квесту--знайдені за допомогою мапи "скарби"--цукерки.

В останній день  вирішено було підти на пікнік до парку «Перемога» із заходом  в зоопарк,  де учні ділилися своїми знаннями про тварин. Під час урочистого закриття зміни всі загони  брали участь  в театралізованих постановках. Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний потенціал та ділилися враженнями від перебування в таборі.

Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.