Головна » 2019 » Квітень » 8 » Підсумки міського конкурсу «Екологічна казка»
Підсумки міського конкурсу «Екологічна казка»

З 1993 року в багатьох країнах світу за ініціативи Міжнародної асоціації водопостачання і ЮНЕСКО 22 березня відзначається Всесвітній день води.

Центр дитячої та юнацької творчості, спільно з КП «Черкасиводоканал», Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, читацьким буккросинг-клубом "Freebook" ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та  навчально-науковим інститутом природничих наук ЧНУ ім. Богдана Хмельницького  з 1 грудня 2018 року оголосили   ІХ  міський конкурс «Екологічна казка».

Учні 11кламсу нашої школи на конкурс подали  екологічний відеоролик на тему: «Економимо воду – зберігаємо водойми».

У період із 12 лютого по 21 березня журі  визначило  переможців. А 22 березня відбулося  нагородження учасників і переможців конкурсу.  Робота наших учнів була високо оцінена журі і посіла ІІІ місце у номінації «Колективні відеороботи» ІХ міського конкурсу «Екологічна казка»

Ми вітаємо  групу учнів 11 А класу  та вчителя хімії, біології та  екології Супрунович Ю.В. з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів.