Головна » 2016 » Листопад » 25 » Підкорення олімпу з хімії та біології
Підкорення олімпу з хімії та біології

19 та 20 листопада відбувся  ІІ етап Всеукраїнських олімпіад  з  хімії та біології. Команда нашої школи поповнила олімпійську скарбничку шістьма призовими місцями.

Учениця  8 –А класу  Марія Іщенко (вчитель біології Н. І. Овсієнко) та учениця 9 – А класу Діана Воловіченко  (вчитель біології Ю. В. Супрунович),   продемонструвавши ґрунтовні знання з біології, вибороли ІІ місце.

Рашко Ольга, учениця 10 класу (вчитель Ю. В. Супрунович),  продовжила традиції по здобуттю перемоги з цього предмету, вже четвертий рік поспіль, виборола ІІІ місце.
 ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  має і учениця 9 – Б класу Волочай Аліна (вчитель хімії Н. І. Овсієнко). Цього року для Аліни це вже друга перемога на міських олімпіадах з базових дисциплін.

Підкорив олімп  з двох предметів учень 8 – А класу Л​ут Назар.  Назар посів ІІ місце і з хімії,  і з біології . До цієї перемоги учня привела вчитель хімії та біології Н. І. Овсієнко. Назар буде представляти наше місто на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають  Іщенко Марію, Лута Назара, Воловіченко Діану, Волочай Аліну, Рашко Ольгу, їх вчителів хімії та біології  Наталію Іванівну Овсієнко і Юлію Вікторівну Супрунович  з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії та біології  та бажають подальших успіхів у навчальних конкурсах та олімпіадах.