Головна » 2017 » Листопад » 24 » Перші олімпійські перемоги
Перші олімпійські перемоги

На цьому тижні підбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад з географії, економіки, хімії та біології.

Учень  9 - А класу Лут Назар  в нелегкій боротьбі інтелектів вибороли І місця з біології та ІІ місце з хімії (вчитель Овсієнко Н. І. ).

В свою «скарбничку перемог»  додала ще одну перемогу і учениця 7 – А класу Корпань Дар`я , яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Панченко Н. О.)

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології виборола учениця 10 – А класу Воловіченко Діана.

Її однокласниці Волочай Аліні підкорився олімп з хімії. Цього року дівчина посіла ІІІ місце з цього предмету (вчитель Супрунович Ю. В. )

ІІІ місце з біології має і учениця 11 - А  класу Рашко Ольга (вчитель Супрунович Ю. В. )

Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають  Лута Назара, Корпань Дар`ю, Воловіченко Діану, Волочай Аліну і Рашко Ольгу та  їх вчителів з перемогою та бажають подальших успіхів.