Головна » 2017 » Січень » 23 » Перемога в обласному конкурсі «Єдина родина – сильна Україна»
Перемога в обласному конкурсі «Єдина родина – сильна Україна»

В Галереї народного мистецтва з 14.01.17 по 19. 01. 17 Черкаський обласний Центр допомоги учасникам АТО, ГО «Наш батальйон», БФ «Час надії», БФ «Центр допомоги армії», Громадська організація «МЕЖА.ЮА», Черкаський обласний осередок національної спілки майстрів народного мистецтва України проводили обласний конкурс дитячої творчості «Єдина родина – сильна Україна». В конкурсі приймали участь учні шкіл та вихованці гуртків.

Учениця 7-Б класу Шостя Анастасія отримала нагороду в 2 номінаціях в категорії «Декоративно-прикладне мистецтво».

Члени Журі високо оцінили те, як учениця у своїй роботі  створила мирний образ України шляхом творчого потенціалу та висловила свою громадянську позицію, і присудили їй І місце та Диплом і подарунок.

Дівчина  вразила своєю роботою не тільки журі, а й глядачів, тому ще отримала й «Приз глядацьких симпатій» і також Диплом і подарунок.

Вітаємо Настю і бажаємо їй подальших творчих успіхів!