Головна » 2018 » Квітень » 29 » Перемога в конкурсі "Заощаджуй заради майбутнього"
Перемога в конкурсі "Заощаджуй заради майбутнього"

Учні нашої школи Баліна Яна, Сафонов Даниїл, Іщенко Діана взяли участь в конкурсі з «Фінансової грамотності» для учнівської молоді «Заощаджуй для впевненого майбутнього». Їх роботи пройшли конкурсний відбір, за результатами якого дітей було запрошено нафінальний захід, а саме фінансово-інтелектуальну гру «Абетка грошей». 28 квітня 2018 року Баліна Яна, Сафонов Даниїл, Іщенко Діана взяли участь у фінансово-інтелектуальній грі "Абетка грошей", яка була організована Черкаським державним бізнес-коледжом.

Школярів було нагороджено грамотами, сертифікатами та пам'ятними подарунками, а робота Іщенко Діани зайняла перемогу в номінації "Оригінальність розкриття теми".