Головна » 2018 » Лютий » 23 » Перемога у конкурсі декламаторів
Перемога у конкурсі декламаторів

Поезія – це голос душі і серця. Саме вона допомагає нам бачити навколишній світ яскравим, барвистим, радісним та прекрасним.

У Міжнародній день рідної мови відбувся міський конкурс декламаторів «Поетичний ювілей». Конкурс відбувся на базі обласної юнацькою бібліотеки імені В. СимоненкаУчні 5 – 11 класів змагалися у 3 вікових категоріях на звання кращого декламатора. Нашу школу представила  учениця 8 – Б класу Шостя Анастасія , яка посіла І місце серед учнів 7 – 8 класів.  Журі відмітило високий рівень акторської майстерності та  сценічної мови  нашої учениці. Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають Шостю Анастасію та її класного керівника вчителя української мови та літератури  Лідію Миколаївну Сіваченко з перемогою у міському конкурсі декламаторів «Поетичний ювілей» та бажають подальших творчих успіхів.