Головна » 2020 » Березень » 13 » Перебування на карантині
Перебування на карантині

До уваги батьків!

На виконання Постанови КМУ №221 від 11.03.2020, листа МОНУ №1/5-154 від 11.03.2020 та відповідно до рішення комісії з техногенної безпеки Черкаської міської ради з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року  у школі запроваджено карантин для здобувачів освіти. У період карантину заборонено проведення масових заходів, роботу гуртків, секцій та ін., які працюють  у позаурочний час,  також заборонено відрядження учнів на заходи, які проводяться поза межами школи та в інших містах. З учнями школи вчителями проведені інструктажі з питань безпеки життєдіяльності.
Прийнято загальне рішення, що навчання буде здійснюватися дистанційно, шляхом подачі завдань згідно розкладу через систему Ошкола.
Нагадуємо про дотримання правил безпечної поведінки під час карантину та виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій.

7 порад для захисту від коронавірусної інфекції
Дотримуйтесь порад та будьте здорові!