Головна » 2019 » Жовтень » 30 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

30  жовтня  у Черкаській  загальноосвітній школі № 26 відбулося засідання педагогічної ради - подія досить звичайна, передбачена планом роботи, однак педагоги школи давно відмовились від традиційних форм роботи, а тому кожна педрада – пошук і знахідки.

Під час педагогічної ради були розглянуті питання інтегрованого  навчання – як одного з  освітнього  пазлу Нової української школи та розглядався стан роботи школи з додержання  педагогічними працівниками вимог законодавства  щодо забезпечення захисту дітей  від будь –яких форм  психічного та фізичного насилля та булінгу.

Педагогічна рада проходила у інтерактивній формі. Саме такий варіант проведення ради обрали заступники директора школи Ільяхова Т. С. та Засенко Л. П. і, крім ґрунтовних  доповідей було підготовлено ряд виступів-мікродосліджень та практичних занять.

Засідання педради пройшло активно, творчо, цікаво і мало високий коефіцієнт корисної дії для роботи методичних об’єднань для пошуку нових інноваційних форм роботи кожного вчителя. Байдужих на педраді не було і серед учителів початкової школи, і серед учителів-предметників.