Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Осіннє свято у 1 – Б.
Осіннє свято у 1 – Б.

Осінь – чудова пора року. Вона   не  тільки запрошує учнів сісти за парти , а й збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.
   Кожного року першокласники дуже люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового.  Перед осінніми канікулами  у 1 - Б класі було проведене свято осені. Класний керівник Гора Любов Михайлівна та  її вихованці  приклали багато зусиль, щоб свято було найкращим: підготували декорації, костюми, склали цікавий сценарій, розучили пісні, вірші, ігри .
   Усі першокласники  із задоволенням перевтілилися у персонажів овочів та фруктів,  розповіли чарівну осінню казку - співали, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і головна героїня свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та завданнями. А школярі щиро дякували чарівниці віршами, піснями, танцями, радісними усмішками.