Головна » 2017 » Листопад » 9 » Ольга Рашко – обласний стипендіат
Ольга Рашко – обласний стипендіат

Довгоочікувана звістка про призначення обласної стипендії надійшла до школи. Учениця 11-А  класу Ольга Рашко , рішенням колегії управління освіти і науки облдержадміністрації № 5 від 06.09.2017 року, отримуватиме обласну стипендію, як переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Ольга  протягом багатьох років перемагає у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з української мови, біології, правознавства. Тільки в цьому навчальному  році Ольга посіла І місце в Інтернет-олімпіаді Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.  (вчитель Яценко В. В. )

Школа пишається  успіхами дівчини, тричі поспіль вона  була відзначена у номінації «Учень року»  на шкільному заході «Гордість школи». Вся шкільна родина щиро вітає  Рашко Ольгу з отриманням обласної стипендії та бажає продовжувати підкоряти нові вершини знань.