Головна » 2018 » Лютий » 7 » Огляд періодичних видань
Огляд періодичних видань

Учням 2-В класу шкільним біліотекарем було проведено огляд періодичних видань "Дитячі журнали, цікаві й барвисті, про все нам розкажуть: потрібне й корисне", під час якого бібліотекар детально познайомила дітей з різноманітними журналами та газетами, які надходять до шкільної бібліотеки. Це - журнали «Малятко», «Пізнайко», «Барвінок», «В гостях у казки», «Смайлик», «Яблунька», газетка «Колосочок». Цікаві рубрики, яскраві малюнки та фотографії, велика кількість різноманітних анонсів та корисних порад не залишили байдужими нікого: учні залюбки читали періодичні видання, спілкувалися з бібліотекарем, отримували консультації.

А ще, скориставшись нагодою, переглянули всю підписку журналів. Їм було цікаво відгадувати загадки та впізнавати героїв казок. По закінченні заходу діти із задоволенням брали книги і журнали, щоб почитати їх вдома.

Читайте казки! Вони дарують нам відчуття дива і спокою. Тому добре б, щонайменше, раз у день, відволіктися від метушливої реальності й зануритися в чарівний світ казки.