Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Обласна учнівська конференція, присвячена Дню захисника Вітчизни «Герої не вмирають»

29 вересня у приміщенні комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» відбулася обласна учнівська конференція, присвячена  Дню захисника Вітчизни «Герої не вмирають», в роботі якої взяли участь кращі пошукові команди нашої області, волонтери, учасники АТО, представники Черкаської обласної держадміністрації  та інші поважні гості.
      В фойє була представлена виставка робіт кращих пошукових команд Черкаської області, в тому числі і конкурсна робота учениці 10-А класу Рашко Ольги.
   Наша команда була присутня на конференції, переглянула презентації фіналістів конкурсу, послухала розповіді волонтерів та учасників АТО. Яскравим мистецьким доповненням заходу стали виступи зразкової студії «Браво» Центру дитячої  та юнацької творчості м. Черкас. На завершення відбулося нагородження переможців обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають» та їхніх наставників.