Головна » 2022 » Січень » 3 » Новорічні свята у школі
Новорічні свята у школі

Зимові свята  люблять і діти, і дорослі – усі з особливим нетерпінням очікують приходу Нового року.  Бо саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажанняА ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива.  А Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну секунду.

Не обминув радісний, святковий настрій і  учасників освітнього процесу нашої школи - всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками  та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!

Напередодні канікул,  з 28, 29 та  30  грудня у школі відбулися Новорічні свята. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій. Традиційно на урочисті заходи новорічних свят  до дітей приходять батьки та інші члени родини, проте в умовах пандемії це може створити додаткові ризики для здоров’я усіх учасників, тому  цього року новорічні свята відбулися без підтримки глядачів, а  для учнів старшої школи були обрані нетрадиційні для Нового року форми проведення: квести, вікторини, круглі столи, майстер-класи  тощо.

Але традиційні гості новорічних свят Дід Мороз зі Снігуронькою  завітали до кожного класу, подарунки дарували, хороводи водили, в  ігри грали й загадки загадували.  Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій.

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим роком. Нехай Новий рік принесе Вам радість і достаток. Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій!