Головна » 2018 » Червень » 6 » Новини з мовного табору
Новини з мовного табору

У понеділок наш мовний табір "Rainbow" знову завітав до Черкаської міської дитячої бібліотеки. Цього разу на заняття з психології та арт-терапії "Дудлінг". Діти інтерактивно працювали з психологом, дізнались багато  про свій характер та темперамент. Та найцікавішою частиною заняття була робота зі звичайною крупою-манкою: діти "намалювали" на крупі те, що їм подобається, те, чого вони бояться, і те, про що вони мріють. Це був справжній креативний релакс!

У табір "Rainbow" завітали представники мовної школи Yazlingo. З дітьми молодшої групи працював досвідчений викладач школи: діти розучили пісню і танець, різноманітними фонетичними вправами потренували вимову, отримали на згадку сувеніри. А от з дітьми старшої групи працював не лише викладач школи, а і волонтер з Америки Кесі: у невимушеній позитивній атмосфері учні 8 і 10 класів мали змогу розпитати Кесі про її країну, її рідний штат Теннесі, її роботу в Україні та подорожі світом. Спочатку діти почували себе дещо скуто, але після декількох зближуюючих вправ страх говорити іноземною мовою зник і діти отримали справжнє задоволення від спілкування. На останок учні заспівали гостям і отримали солодкі подарунки.