Головна » 2016 » Червень » 10 » Новини з мовного табору(ОНОВЛЕНО)
Новини з мовного табору(ОНОВЛЕНО)

Літній мовний табір при школі № 26 ім. І.Ф.Момота працював з 30 травня по 10 червня 2016 року. У мовному таборі перебувало 68 учнів і працювало 6 вчителів.
Вся робота табору була направлена на оволодіння дітьми лексикою, удосконалення мовних навичок. Заняття проводились в ігровій формі, а також конкурси, вікторини та різні змагання.
День починався з ранкової зарядки.
Кожен день був присвячений певній темі: День Спорту, День Друзів, День Природи, Пісенний День, День Сміху, День Розумника, День Поєзії, День Талантів.
Проводились лексичні ігри відповідно до категорії дітей.
Було сформовано 5 загонів, які називались: “Smile”, “Rainbow”, “Star Kids”, “Golden Children”, “Super Stars”.
Під час перебування в таборі діти мали змогу ознайомитись та удосконалити лексику, яка використовується у повсякденному житті. Здійснюючи екскурсії до парку діти ознайомились з назвами дерев, квітів та пташок.
Перед проведенням естафет та змагань діти закріпили лексику за темою “Спорт”.
В останній день перебування у мовному таборі відбувся концерт під час якого, діти показали свої досягнення у вивченні англійської мови. Учні читали вірші, співали пісні, показували фрагменти з улюблених казок: “Попелюшка”, “Рукавичка”, “Червона Шапчка”, та сценка з книги “Пригоди Тома Сойєра”.
Діти готувались з великим ентузуазмом і задоволенням. І виявили бажання відвідати мовний табір наступного року.