Головна » 2018 » Квітень » 19 » Новини від шкільного бібліотекаря
Новини від шкільного бібліотекаря

18 квітня бібліотекарем школи Миронник Л. Д. для  учнів 4-А класу було проведено конкурс ерудитів «Літературні перегони». Шкільний бібліотекар Леся Дмитрівна підготувала цікаві різноманітні  запитання, які розвивають уяву, спостережливість, логічне мислення. Діти активно відповідали, використовуючи набуті знання як на уроках, так і здобуті під час читання літератури шкільної бібліотеки та Інтернету. А ще юні читачі залюбки розгадували загадки.  А з учнями б – А класу шкільний бібліотекар  провела конкурс ерудитів «Книга-міст у світ знань» . Його метою  є пропагування дитячої літератури, формування потреби у щоденному читанні.  Цей конкурс сприяє розвитку логічного мислення, вмінню висловлювати свою думку. Кожен учень бажав проявити свій рівень знань, здобути перемогу.