Головна » 2018 » Листопад » 25 » Наші вітання переможцям олімпіад
Наші вітання переможцям олімпіад

Пройшло два тижні  після  того як розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вже підбито підсумки міського етапу олімпіади з хімії, історії, правознавства та економіки.

Нам приємно повідомити, що учні та вчителі школи дали гарний старт. Окрім перемоги з хімії та історії, учні школи зайняли призові місця з економіки та правознавства. Ми вітаємо ученицю  11 – А класу  Волочай Аліну, яка  посіла ІІ місце   з економіки та  її однокласницю Воловіченко Діану, яка посіла ІІІ місце з правознавства. Дівчата не один рік поспіль показують гарні результати на міських та обласних етапах базових дисциплін.

Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають Волочай Аліну   та Воловіченко Діану  і їх наставників учителя  економіки   Панченко Наталію Олександрівну та вчителя правознавства Рашко Людмилу Василівну   з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  та бажають подальших успіхів.