Головна » 2018 » Грудень » 25 » Наші вітання юній музикантці
Наші вітання юній музикантці

У рамках творчого проекту «Тріумф-Fest», створеного в Україні з метою підтримки талановитих дітей та молоді у різних видах мистецтва та творчості, культурного і естетичного виховання підростаючого покоління на кращих зразках світового і національного мистецтва, 10-11 грудня в м. Черкаси пройшов ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Мій світ-мистецтво!». Слід зазначити, що цього року у конкурсі виявили бажання взяти участь 133 учасники з Кіровоградської, Одеської, Київської та Черкаської областей. Достойно представили Черкаську музичну  школу №2 і талановита вихованка цього закладу та учениця 7 – А класу нашої школи  Біла Ксенія, яка виконала прелюдію Степового і отримала диплом ІІ ступеня.

15 – 16 грудня у Києві при сприянні Міністерства культури України управління культури, туризму і охорони культурної спадщини відбувся фестиваль  «ПРОФЕСТ», де талановита музикантка також отримала диплом ІІ ступені. Ми вітаємо дівчину та бажаємо їй подальших успіхів.