Головна » 2017 » Лютий » 19 » Нагородження волонтерів
Нагородження волонтерів

15 лютого, у кінотеатрі "Україна" відбулося нагородження учнів та педагогів Черкаських шкіл грамотами виконавчого комітету Черкаської міської ради та подяками міського голови Анатолія Бондаренка за найактивнішу участь у волонтерській допомозі військовослужбовцям, які захищають незалежність і виборюють територіальну цілісність України. Серед нагороджених були і представники нашої школи: учень 10- А класу Жуков Георгій, учениця 9 – Б класу Угренінова Уляна  та вчитель обслуговуючої праці Черненко Т. Л. Відзнаки вручали заступник мера Ігор Коломоєць, заступник директора департаменту освіти і гуманітарної політики Марина Бакланова, волонтер ГО " Центр забезпечення військових в зоні АТО " Юрій Кулик та боєць батальйону " СІЧ" Руслан Біланинець.