Головна » 2017 » Квітень » 19 » Нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Щорічно на Черкащині проводиться Всеукраїнський творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Цього року у змаганнях взяли учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів з усіх сіл, містечок та районів області. Учні нашої школи активно долучилися до цього конкурсу.  Конкурс тривав протягом двох місяців. За цей час до управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області надійшло понад дві сотні творчих робіт різного характеру. Діти намагалися перенести своє бачення безпеки на дорозі малюнками, аплікацією, вишивкою та в інший спосіб. Обрати переможців виявилося непросто, адже кожна робота була по своєму цікава та неповторна. Серед переможців учениця 1 – В класу  нашої школи Хміль Софія, яка посіла 3 місце у перший віковій категорії.  Нагороди дітлахам вручив начальник Головного управління Нацполіції в Черкаській області Валерій Лютий. Роботи переможців регіонального конкурсу братимуть участь у фіналі конкурсу, який пройде у місті Київ.