Головна » 2015 » Грудень » 24 » Нагорода від картографічної компанії
Нагорода від картографічної компанії

Картографічна  компанія  TOB  «ХІА  ЮКРЕЙН», яка є  найбільшим постачальником картографічної інформації у світі,  в  рамках  Міжнародного  проекту  «World's  best  mapmaker's  community»  активно  співпрацювала  з  учнем   нашої школи Харченком  В'ячеславом.

Наприкінці 2015 року ця компанія відзначила   вклад  В'ячеслава  у  розвиток карти  міста  Черкаси під  час  проведення  проекту,  і  нагороджує його дипломом  «World's  best  mapmaker's community», також  висловлює подяку  адміністрації та педагогічному колективу  за те,  що  учні школи   показують  високий  рівень знань у  користуванні  сучасними  картографічними  веб-сервісами,  а  також підтверджують  високий  рівень  кваліфікації  викладацького  складу нашої школи.

Коли у В'ячеслава запитала, яка твоя роль у сучасній   міжнародній компанії, то він відповів: «Я брав супутникові знімки нашого міста і прокладав  за ними електронні дороги.  В майбутньому за цими  дорогами будуть складатися  маршрути  для GPS-навігаторів  у  автомобілях».