Головна » 2017 » Грудень » 2 » На екскурсії в археологічному музеї.
На екскурсії в археологічному музеї.

1 грудня учні 9-Б класу разом з учителем географії  Панченко Н.О. відвідали Черкаський археологічний музей.

Колекція музею сформована на основі матеріалів Черкаської Лісостепової археологічної експедиції.

Окрасою експозиції Черкаського археологічного музею є зразки динозаврової, палеогенової і мамонтової фауни, посуд, знаряддя та статуетки трипільської культури, колекція зернотерок мідного,бронзового і раннього залізного віків, колекція кам’яних бойових сокир культур епохи бронзи, посуд, прикраси, знаряддя різних культур епохи бронзи, а також скіфського часу, предмети озброєння скіфського, давньоруського та козацького часу та багато іншого. Деякі з цих експонатів не мають аналогів у жодному з музеїв області або є дуже рідкісними. Учні прослухали надзвичайно цікаву інформацію від екскурсовода.