Головна » 2019 » Лютий » 26 » "Модель ООН - 2019"
"Модель ООН - 2019"

Міська дипломатична молодіжна гра "Модель ООН - 2019" відбулася минулої суботи.

Цікаві зустрічі, позитивні знайомства, захопливі офіційні засідання та смачні тістечка на брейк - каві, саме так можна охарактеризувати вихідний учнів 26 школи, які з гордістю захищали гідність школи на міській дипломатичній грі МООН.  На цьому заході представники нашої школи стали делегатами Греції. Вони змогли відчути себе важливими для цілої планети. Близько 500 черкаських школярів натхненно працювали ухвалюючи резолюції, які потім оголосили як підсумок гри. Участь у цьогорічній грі взяли представники 9 класів нашої школи. Вони працювали в чотирьох комітетах : ВООЗ, Права  людини, Спеціальні політичні питання, Економіка і фінанси. Цього року гру приймала Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17. Дипломатичний бал, за традицією, відбувся у приміщенні Черкаського художнього музею.