Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т. Шевченка
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т. Шевченка

Підведені підсумки ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка, який відбувся 28 жовтня в Черкаській спеціалізованій школі №28 ім. Т. Г. Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс є вшануванням творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, проводиться з метою виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу.

Вітаємо переможців цього конкурсу учнів нашої школи  Лута Назара, учня 9 – А класу,  який посів ІІ місце (вчитель Хрякова Т. І. )

Вітаємо ученицю 7 – А класу Корпань Дарину, яка посіла ІІІ місце (вчитель Сіваченко Л.М.)

Вітаємо Воловіченко Діану, ученицю 10 – А класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель Северіна С. В.)