Головна » 2017 » Листопад » 13 » Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика
Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

У День української писемності та мови, 9 листопада, стартував XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Конкурс проходитиме у чотири етапи: шкільний, міський, обласний, загальноукраїнський. Організаторами XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика є Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Ми вітаємо учнів нашої школи, які були переможцями І шкільного етапу і показали  високі результати на ІІ міському етапі.

Вітаємо ученицю 11 – А класу Рашко Ольгу, яка посіла ІІ місце (вчитель Сіваченко Л. М. );

Вітаємо ученицю 9 – А класу Іщенко Марію, яка посіла ІІ місце (вчитель Хрякова  Т. І. );

Вітаємо ученицю 7 – А класу Корпань Дар`ю , яка посіла ІІІ місце (вчитель Сіваченко Л. М.).

Бажаємо нашим знавцям української мови творчого натхнення та подальших перемог.