Головна » 2018 » Травень » 26 » Мистецький конкурс «Податкова абетка»
14:39
Мистецький конкурс «Податкова абетка»

    В рамках проведення Університетом державної фіскальної служби України  Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього», метою якого є популяризація серед підростаючого покоління податкової та митної грамотності, сприяння розвитку у дітей вміння висловлювати власну думку та відстоювати свою точку зору засобами художньої творчості, протягом жовтня-листопада 2017 року для учнів 1-9 класів проводився Мистецький конкурс «Податкова Абетка». 

  24 травня відбулося відзначення учениць нашої школи Шості Анастасії та Гайдаш Марії, які приймали участь в цьому конкурсі.Нагородження проходило в Державній податковій інспекції міста. 

   Коваленко Олександр Анатольович – начальник ДПІ у м. Черкаси ГУ ДФС у Черкаській області провів дуже цікаву екскурсію. Дівчата відвідали Центр обслуговування платників ДПІта дізналися про послуги з надання електронного цифрового підпису. Також Олександр Анатолійович розповів про види податків та важливість їх своєчасної сплати. Цікавим було і відвідання музею в якому зібрані експонати з початку минулого століття і до нашого часу. Дівчата отримали Подяку від Університету державної фіскальної служби України, подарунки, цікаву і корисну інформацію та приємні враження від відвідування Державної податкової інспекції міста. 

 

 

Переглядів: 251 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]