Головна » 2018 » Лютий » 5 » Міський огляд – конкурс «Лауреати спортивного року»
Міський огляд – конкурс «Лауреати спортивного року»

2 лютого на церемонії нагородження міського огляд-конкурсу «Лауреат спортивного року-2017» були визначені кращі спортсмени нашого міста і  їм були  вручені  відповідні сертифікати.

У спортивній акції взяли участь кращі спортсмени Черкащини, олімпійці, паралімпійці, дефлімпійці, переможці та призери Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу, Європи та їх тренери, спортивна громадськість, ветерани.

Премію призначено за високі результати в змаганнях національного та міжнародного рівнів. Таку грошову премію цього року отримали 55 спортсменів. ЇЇ розмір становить 2 000 гривень. Серед кращих спортсменів випускники та учні нашої школи. У січні учениця 11 – А класу Миронюк Аліна була визнаною однією з кращих спортсменів області з неолімпійських видів спорту. У лютому нагороджена учениця 9 – Б класу Штукатурова Тетяна, як одна з провідних спортсменів командних ігрових видів спорту м. Черкаси. Тетяна - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н. Учителі та учні школи вітають дівчину з цією нагородою та бажають подальших успіхів у спорті.