Головна » 2018 » Квітень » 19 » Міський конкурс «Літературний ювілей»
Міський конкурс «Літературний ювілей»

18 квітня у нашій школі відбувся  міський конкурс  із зарубіжної літератури  «Літературний ювілей».  Мета конкуру - активне долучення учнівського загалу до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, розвиток творчих здібностей.  Конкурс проходив в трьох номінаціях - мультимедійна презентація, літературна презентація  та театральна презентація. Талановиті учні більш ніж тридцяти шкіл боролися за перемогу  в одній із номінацій. ВІТАЄМО!!! Шостю Анастасію, ученицю 8-Б класу, яка посіла І місце у міському конкурсі із зарубіжної літератури  (у номінації - літературна презентація). Вчитель – Пащенко І. В.