Головна » 2018 » Квітень » 24 » Міс Україночка - 2018
Міс Україночка - 2018

Щороку в квітні  у школі проходить декада початкової школи. 24 квітня учні 3 та 4 класів школи великою дружньою родиною зібралися в актовій залі, щоб дізнатися, хто ж цього року здобуде титул «Міні- міс  україночка – 2018». Традиційно в цьому конкурсі беруть участь учениці 3 та 4 класів. Конкурсна програма складається з кількох етапів. Чарівні конкурсантки гідно виступили на всіх етапах. В конкурсі «Візитка» присутні познайомилися з дівчатками, їх уподобаннями, захопленнями, талантами. Домашнім завданням для них було підготувати  виразне читання улюбленого вірша про рідну Україну. В конкурсі «Страви української кухні» юні учасниці показали знання українських страв . А в конкурсі ерудитів «Чи знаєш ти свою країну?» змогли продемонструвати свої знання про далеке минуле і сьогодення нашої Батьківщини. Феєричним завершенням свята став конкурс «Я маю талант!», який підтвердив, що наші дівчатка – найталановитіші!