Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Мандруємо Одесою
Мандруємо Одесою

Коли звучить слово Одеса, ми уявляємо собі літо, море, пляж. Але старшокласники нашої школи, учні 8 – 10 класів, у це місто потрапили в останні дні «бабиного літа». Сонце вже не зігріває, пляжі без відпочиваючих, а море холодне. Ви не подумайте, що в Одесі не залишилося нічого цікавого. Ні. Одеса завжди залишається Одесою. Інколи вона навіть здається найгарнішим містом України. І хоча учні були в цьому місті  мало не добу, але з кожної годиною проведеною там, Одеса здавалася  їм все привабливішою. По – перше, в Одесі, – найкрасивіший (одесити так вважають) у світі оперний театр (група наших туристів навіть фото на пам'ять зробила). По – друге, Одеса – це місто суцільних пляжів ( вони все – таки провели пару годин на пляжному комплексі «Аркадія»). А по – третє, тільки в Одесі можна побувати в справжніх катакомбах . І хоча часу, нажаль, було мало, але всі залишилися задоволеними від проведених вихідних.