Головна » 2016 » Листопад » 19 » Майстер – клас із виготовлення оберегу
Майстер – клас із виготовлення оберегу

18 листопада за ініціативи голови обласного відділення Національної спілки майстрів України Ольги Михайлівни Мартинової та за підтримкою Галереї народного мистецтва,   майстер Черкаського осередку майстрів народної творчості Малініна Анна Леонідівна проводила майстер-клас  "Виготовлення оберегу "Ангел" з кукурудзяного листя".  На занятті були присутні учні 5-8 класів. Дівчата та хлопці із задоволенням робили обереги для себе і своєї родини власними руками.  Завдяки майстер-класу діти ближче познайомились з ісорією рідного краю, видами та способами виготовлення оберегів.  Маємо надію, що зацікавленість народними ремеслами, набута майстерність  і творчість будуть допомагати нашим учням  створювати цікаві роботи і в подальшому.